Rusya'dan Usta Eller Kseniia Prostitova Piyano Resitali - İzmir

Başlatan ZenaOfficial, 11 Ocak 2019, 11:19:18

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

avatar_ZenaOfficial ZenaOfficial

Rusya'dan Usta Eller

Zena (Kseniia Prostitova) Piyano Resitali
https://www.biletino.com/event/eventdetail/6474Klasik müzik sevenler için eşsiz bir programla, transandantal eserler ve İzmir'de ilk kez dinleyeceğiniz eserlerden oluşan programla

Uluslararası Ödüllü Piyanist Zena, 20 Ocakta İzmir Sanat'ta...

İlk konserini 4 yaşında, ilk profesyonel konserini solist olarak Krasnoyarsk Devlet Senfoni Orkestrası ile birlikte 8 yaşında verdi. Profesör Sergei Dorensky'nin öğrencisi olan Zena, yaklaşık 20 yarışmaya katılıp hepsinde de ilk 3'e girmeyi başarmıştır.

"Zena az bulunan yeteneğe ve tarza sahip, gökyüzünde parlayan (yıldız), müziğe ve sahneye aşık, yetenekli bir piyanisttir. Piyanistin icra prensibi, ateşli bir dürtü, profesyonalizm ve yaratıcılık üzerine kuruludur. En son piyano opusları da dahil olmak üzere transandantal zorlukları olan eserleri bile kolayca icra etmektedir."

Nikolai Lugansky
Uluslararası Piyanist

Moskova'da Çaykovski Konser Salonu, New Opera ve Bolshoi Salonu, St. Petersburg'da Mariinsky Tiyatrosu ve Filarmoni Salonu başta olmak üzere Moskova, St. Petersburg, Yaroslavl, Kemerovo, Novosibirsk, Vologda, Kostroma, Krasnoyarsk gibi birçok şehirde yaklaşık 200 konser vermiştir.

"Zena muazzam bir performans, manevi ve entelektüel kaynak içeriyor. Onun genel ve müzikal bilgisi, tüm stillerdeki ve dönemin müziklerinde özgürce dolaşmanıza olanak tanır."

Murad Annamamedov
Uluslararası Orkestra Şefi
A. Katz, I. Shpiller, V. Gergiev ve M. Annamamedov gibi önemli şefler ile birlikte, senfoni ve filarmoni orkestraları ile solist piyanist olarak görev almıştır.

Program

Oleg Prostitov (İzmir'de ilk kez. )

Piyano Sonatı, No. 1 Amadeus

Fantasy For Piano, I. Prelude, II. March, III. Procession

Sayan Exercise For Piano


Franz Liszt

Hungarian Rhapsody No. 12


Frederic Chopin

Etude Op. 25, No. 1 La bemol Majör "Aeolian Harp"

Etude Op. 10, No. 5 in Sol bemol Majör "Black Key"

Etude Op. 25, No. 2 in Fa minör "The Bees"


Sergei Rachmaninov

Etude-Tableaux Op.33, No.6, Mi bemol minor

Etude-Tableaux Op.39, No.9 in Re majör Mesajı Paylaş
Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter